Italský styl a kvalita vinařství Voga

Představujeme exkluzivní vinařství VOGA Italia, které vytvořilo revoluci úchvatným redesignem tradiční láhve. Máme výhradní zastoupení pro Českou Republiku.

Pinot Grigio (Rulandské šedé) je nejpopulárnější víno ​​vyrobené v severním Itálii. Italský Pinot Grigio je obvykle velmi lehký a svěží, ale Voga Italia navíc kombinuje měkké lákavé chutě oblasti Veneto a Trentino. Výsledkem je ideální rulandské šedé - plné a bohaté, s vůní čerstvých zralých jablek a hrušek a lahodné šťavnaté chuti.

Voga Prosecco DOC patří do kategorie šumivých vín. Vyniká světle zlatou barvou, jemnými bublinky a ustupující vůní bílých květů a zralého ovoce. Velmi hladké v ústech s ovocnou chutí a svěžím citrusovým závěrem.

Voga Red Fusion. Red Fusion kombinuje směs Zinfandelu a Cabernetu z jižní italské oblasti Puglia. Zraje na dřevě, která nabízí plnohodnotnou výživu se složitou chutí, plnou ostružin, třešní a švestek. Toastovitý dub dodává živou, karamelizovanou sladkost. Dlouhé a jemné na patře.

Šumivé víno světle zlatavé barvy a jemným perlením. Vůně bílých květů a zralého ovoce. V chuti velmi hladké s chutnou ovocnou chutí a svěžím citrusovým závěrem.

Voga Italia Rose je růžové víno plné překvapí. Ve vůni ucítíte koš s jahodami, brusinkami a malinami. Každý doušek vás zve na další.


Voga Pinot Grigio Voga Pinot Grigio

Voga Pinot Grigio

260 Kč
Zvýhodněná cena 221 Kč

Voga Red Fusion Voga Red Fusion

Voga Red Fusion

260 Kč
Zvýhodněná cena 221 Kč

Voga Prosecco DOC Voga Prosecco DOC

Voga Prosseco DOC

289 Kč
Zvýhodněná cena 246 Kč

Voga Sparkling Rose Voga Sparkling Rose

Voga Sparkling Rose

310 Kč
Zvýhodněná cena 277 KčVíno-kamelot
na facebooku
newsletter